piątek, 24 lutego 2012

wozisz się jak rozrzutnik do gnoju.

Tak jak głosi legenda i tradycja, wiadome jest iż po kolejnych dwóch tygodniach zmagań i walki z żywiołami, wiedzą, swoim samoistnym samoogarnięciem siebie i ludzi w różnych grupach wiekowych, trzeba napisać tutaj. Właśnie w tym miejscu. 

Zasada zasadą. Przemienność form tej notki będzie hm. zadowalająca. Tak.


 Kadra I Szczepu Harcerskiego "Rosa Venti" w Krotoszynie.
Bum cyk, cyk...

Zimowisko w Górach Sowich. To jest to! ;)

Piątkowy wieczór rozpoczynające 2 tygodnie wolnego czasu dla niezorganizowanych, tułania się po imprezach dla tych cwaniaków czy spania do 15 dla zmęczonych życiem był dla mnie momentem gdzie pakowałam się na zimowisko. Może raczej zimowiska. Bo stwierdziłam "czemu nie?".
4 dni spędzone ze szczepowymi drużynami młodszymi w tym z  moją kochaną Trzecią. Okres wtop, przy tym sukcesów i powolnego dążenia do przysłowiowego ideału został rozpoczęty na czas nieokreślony. Mam nadzieję że jak najdłużej.
Dzieciaki wyjeżdżają a na ich miejscie wbija 23DSH, która sieje pogrom.
Oczywiście. Znów napominając fakt ze to tylko ja i Rox wyszłyśmy cało z tego zimowiska bez bóli, urazów czy czegokolwiek złego zdrowotnie. No to hm. Motywujące wydarzenia. I powrót do domu zahaczając o aquapark. ;)

Jede krótki wieczór w domu. Noc trwająca tyle ile powinna trwać. Sen najdłuższy z ostatnich o te... 15 minut?

Kursy.
Zaczynamy schematyczne zamulanie? NIE. Otóż to. Zajęcia wypaśne. Poza tym. Ich częstotliwość kosmicznie natężona. co powoduje, że znów Twoja noc trwa od 4 do 5 godzin.
Przeróżne sposoby na spędzanie czasu i zajęcie sobie wolnej chwili to kursy. Masz co robić, poznajesz ZAJEBISTE osoby i generalnie jesteś prawdopodobnie na swoistym wypoczynku mimo iż intensywnie myślisz od czego tak naprawdę dużo ludzi chce odpocząc we ferie. Ale to jest spoko.


Myślę że to będzie na tyle.
Zasypię tu zdjęciami jak i z zimowiska do mnie takowe trafią i te z kursów również. ;)

A teraz idę.

Dzięki Wam wielkie za te wyjazdy. ;)
Kolejne dwa tygodnie z życiorysu zapamiętane jako jedne z najlepszych i wycięte do notatnika.http://www.youtube.com/watch?v=YU6BfPPusG4&feature=share
xD


W ogóle to ziom. Tracę głos. Brzmię jak Chylińska czy lepiej. Ważne ze jest bania za 15 baniek ! ;D
Weź pigułke.

Pozdrawiam :D ;*

1 komentarz:

  1. kursy <3 jedne z najlepszych ferii i z najlepszymi ludźmi (i tu pragnę podziękować wszystkim) już mi brak tych kursów, tego Baszkowa, tych wieśniaków zza okna, tych zajęć, i tej całej reszty <3 Pozdrawiam ;***

    Martyna <3

    OdpowiedzUsuń